KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113040

nr 1211 3040

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Etsning, Kvinna, signerad. PT. Motivet: 38x52

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

måndag 22 oktober 2018
kl 19:14:58

  • Tema
  • 22 okt

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson